Nr katalogowy: SW-4132
1 399,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Niedostępny
Warszawa Towar dostępny
Gdańsk Towar dostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Montaż paralaktyczny EQ3-2 (CG-4) otrzymuje doskonałe recenzje i oceny doświadczonych obserwatorów. Cechuje go solidność, precyzja i stabilność wraz z bogatą ofertą rozmaitych funkcji, przydatnych każdemu zaawansowanemu astronomowi. Głowica montażu pewnie spoczywa na solidnym, regulowanym aluminiowym statywie wyposażonym w przydatny stolik-półkę na akcesoria.

Statyw stalowy o średnicy nóg 1,75" posiada maksymalną wysokość 110 cm. Doskonale tłumi on drgania zestawu, oferując nieporównywalnie wyższy komfort i jakośc pracy, niż w przypadku statywu z nogami aluminiowymi. Wmontowana poziomica umożliwia szybkie i łatwe wypoziomowanie montażu.

Precyzyjne pokrętła mikroruchów pozwalają na dokładne, ręczne śledzenie obiektów astralnych. Mechanika montażu EQ3-2 jest skonstruowana w oparciu o specjalne przekładnie-ślimacznice, umożliwiające dokładne kontrolowanie ruchu zarówno w osi R.A., jak i DEC. Metalowe pierścienie nastawcze wyposażone w tarcze z podziałką pozwalają szybko i łatwo namierzyć cel według współrzędnych położenia obiektu.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy:
SW-4132
Waga statywu:
5,6 kg
Wysokość statywu:
85 - 121 cm
Waga w kg:
11 kg
Okres gwarancji:
60 mies.

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty