Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej – takiego, który rozwinie u dziecka pasję odkrywania świata?

Wybór prezentu na Pierwszą Komunię Świętą - wcale nie musi być trudny.

Najważniejsze - aby prezent był przemyślany i dopasowany do zainteresowań dziecka.

Zestawy produktów w nowych, super cenach.

Skorzystaj z naszych promocji.

 

*Promocja tylko dla klientów detalicznych, nie łączy się z innymi rabatami, obowiązuje do 16.06.2022 lub do wyczerpania zapasów

 

 

 

Prezent na pierwszą komunię świętą

Przyjęcie komunii świętej po raz pierwszy jest bardzo ważnym i doniosłym wydarzeniem dla każdego katolika. Tradycyjnie po ceremonii, dzieci, które przystąpiły do sakramentu, otrzymują również prezenty na komunię. Szczerze mówiąc, przystępując do Pierwszej Komunii Świętej dzieci marzą o oryginalnych i ciekawych prezentach, którymi można pochwalić się wśród kolegów i koleżanek. Chodzi głównie o takie przedmioty, których do tej pory nie mieli w codziennym użytku. Dobierając prezenty komunijne warto wziąć pod uwagę zainteresowania dzieci. Wybór w tym zakresie jest jednak na tyle szeroki, iż nie będzie trudności z dobraniem wartościowych podarunków komunijnych. Teleskop czy mikroskop to oryginalne prezenty komunijne, które można wręczyć zarówno dziewczynce, jak i chłopcu.

Najtrudniej w tej sytuacji jest chrzestnym, którzy mogą odczuwać na sobie oczekiwania, że prezent od nich powinien być w tym dniu jakiś taki „wartościowy” i „wyjątkowy”. Warto tu sobie odraz uświadomić, że to może tylko przekonanie które siedzi w naszej głowie i którym przesiąkliśmy, ale możemy się z niego otrząsnąć i spojrzeć na tę sprawę z boku.

Prezent na komunie od chrzestnego przede wszystkim powinien być adekwatny do jego budżetu, wybierany z empatią i wczuciem się w sytuacją młodego człowieka, no i przede wszystkim trafiać w jego zainteresowania i potrzeby.

Po pierwsze - inicjatywa

Koperta czy prezent to częsty dylemat rodziców chrzestnych. Przed podjęciem decyzji co do formy i rodzaju prezentu warto przedyskutować sprawę z rodzicami dziecka i przy okazji zrobić mały wywiad co do jego preferencji i zainteresowań.

Najwięcej radości i pożytku sprawi dziecku prezent, dzięki któremu będzie ono mogło rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Nie sztuką jest sięgnięcie po drogie prezenty komunijne . Sztuką jest znalezienie takiego pomysłu na prezent na komunię, który będzie zupełnie inny niż w przypadku pozostałych okazji i pozostałych upominków. Znalezienie takiego podarunku, który będzie miał szczególne znaczenie. Rodzinne obserwacje nieba teleskopem czy podziwianie mikro świata przez mikroskop to dobrze spędzony czas, który zbliża do siebie rodzinę.

 

 

 

Dla każdego coś dobrego

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy, w których znajdziesz ciekawe prezenty do 3000 zł. Gwarantujemy, że spodobają się każdemu dziecku. Nie musisz się już martwić o to, czy twój podarunek będzie trafiony.

Lornetki, które dziecko może zabrać ze sobą wszędzie, pozwolą na obserwacje otaczającego krajobrazu i są nieodłączonym kompanem wycieczek i spacerów. Podglądanie napotkanej zwierzyny, ptaków czy nawet obserwacje samolotów na wysokościach przelotowych. Wszystko to jest możliwe dzięki niewielkiej lornetce, idealny prezent na komunię.

W pogodne noce i wieczory obserwacje nieba za pomocą teleskopu będą świetną odskocznią od codziennych zajęć. Rodzinne obserwacje warto wzbogacić dawką wiedzy z dostępnej literatury dla początkujących. Gdy wiemy na jaki obiekt patrzymy i czym jest w rzeczywistości zwiększa to radość z jego obserwacji.

Poznawanie otaczającego nas świata z całkiem innej perspektywy jaką dają mikroskopy stereoskopowe może rozbudzić w dziecku niesamowitą pasję do odkrywania. Oglądanie kryształków cukry czy wszystkich innych rzeczy codziennego użytku w powiększeniu mikroskopu zdumiewa i sprawia, że na ustach dzieci lądują szerokie uśmiechy.

Być może dziecko posiada już odpowiedni sprzęt i pasję do jego używania? W takim wypadku doskonałym wyborem z pewnością będzie prezent w postaci świetnej jakości akcesoriów rozbudowujących możliwości sprzętu o dodatkowe funkcje.

Okulary, adaptery pozwalającego podłączyć lustrzanki, mapy, zestawy preparatów. Wszystko to to tylko wierzchołek góry lodowej jaką możesz kupić dziecku do rozwoju hobby.

Oczywiście to nie prezenty są w Komunii najważniejsze, ale warto przecież sprawić przyjemność dzieciom w dniu tak ważnej uroczystości. jesteśmy świadomi, że wybór odpowiedniego prezentu nie należy do najłatwiejszych i tym bardziej mamy nadzieję, że uda nam się Państwu pomóc w dokonaniu właściwego wyboru.

 

A może jakiś kurs?

Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się prezenty w formie voucherów z zaproszeniem na różne kursy. Voucher na udział w AstroShow to również świetny i oryginalny pomysł na prezent komunijny.

Delta Optical AstroShow to jedyne w swoim rodzaju doroczne spotkanie fascynatów makro- i mikrokosmosu – zarówno tych stawiających pierwsze kroki, jak i tych, którzy pewnie poruszają się po obu dziedzinach. Jak co roku, w myśl zasady „od laika do Kopernika” clou AstroShow stanowić będą warsztaty praktyczne, m.in. z obsługi teleskopu i zasad prostej astrofotografii.

Nie zapominamy też o najmłodszych – na nich czeka Klub Młodego Przyrodnika, w ramach którego odbędą się zajęcia z biologii, botaniki i obserwacji przyrody. Planujemy wyprawę w teren w poszukiwaniu interesujących okazów, obserwacje mikroskopowe i ciekawe eksperymenty naukowe.

 

Ile wydać na prezent na komunię

Ile pieniędzy potrzebujemy na prezent na komunię? Niezależnie od tego, ile się daje na komunię, nasz prezent musi być dobrze przemyślany. Masz możliwość, to daj tysiąc albo półtora. Dla ludzi mniej zamożnych 400-600 zł wystarczy. Jesteśmy w stanie zaproponować prezent na komunię w każdym przedziale cenowym, który będzie cieszył obdarowanego.

Najlepsze prezenty to najczęściej używane. Uniwersalny prezent będzie w takim wypadku świetnym wyborem. Lornetka czy mikroskop to mądry prezent, który może być używany przez każdego i w każdych okolicznościach.

 

Świadomy wybór prezentu na komunię

Mądry prezent na komunię to już nie rower, tradycyjny zegarek, quad czy trampolina. Teraz na topie jest już zupełnie co innego. Rynek nasycony jest elektroniką i coraz częściej na prezent komunijny dla swojego dziecka rodzice wybierają sprzęt, który rozbudzi pasję i zainteresowania otaczającym nas światem, tak jak teleskop czy mikroskop.

Dlatego zanim zdecydujesz, jaki prezent na komunię dla dziewczynki lub chłopca wybrać, zastanów się nad tym, czym pasjonuje się dziecko. Jeżeli nie znasz zbyt dobrze jego zainteresowań, warto poprosić o takie informacje rodziców.

Większość elektroniki i sprzętu sportowego dzieci dostają od rodziców i chrzestnych nie tylko na komunię, ale również na inne wcześniejsze rodzinne okazje. Co więc mają kupować pozostali goście?

Nie jest łatwo odwrócić uwagę dzieci od elektronicznych ekranów. A gdyby tak połączyć obie rzeczy? Podczas pracy z teleskopami czy mikroskopami możesz wykorzystać smartfona czy kamerę co jest dodatkowym bodźcem dla dziewczynek lub chłopców aby zafascynowało się tym światem.

 

 

Wybór specjalistów

Przeglądając naszą ofertę łatwo przekonasz się, że nie wysoka cena, a dobry pomysł to gwarancja udanego prezentu. Co zyskasz, zamawiając prezent na komunię w Delta Optical? Przede wszystkim doradztwo specjalistów od sprzętów optycznych, czy to będą mikroskopy, lornetki, lunety. Wystarczy abyś się z nami skontaktował a osoby pracujące na co dzień z tym sprzętem pomogą w wyborze sprzętu biorąc pod uwagę wszystkie kryteria i przedstawią propozycje najlepszych prezentów na komunię dla chłopca czy dla dziewczynki.

Oszczędność! – Kiedy inni prześcigają się w wydawaniu pieniędzy na drogie gadżety, Ty udowodnisz, że niewielkim nakładem środków można osiągnąć zdumiewające efekty i stworzyć naprawdę świetne prezenty komunijne.

 

Wsparcie po sprzedażowe

Po długich poszukiwaniach, godzinach spędzonych w poszukiwaniu najlepszego prezentu komunijnego oraz licznych rozmowach wybrany został prezent najlepiej spełniający oczekiwania w zakresie jakości wykonania, możliwości lub ceny. Przed finalną decyzją warto jednak zwrócić szczególną uwagę na jeszcze jeden aspekt – na co możemy liczyć po kupieniu produktu.

 

 

Kilkuletnia gwarancja jest u nas standardem i jako wyłączny dystrybutor i producent jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług serwisowania sprzętu. Nikt nie chciałby aby po przypadkowym uszkodzeniu prezentu nie byłoby możliwości jego naprawy ponieważ sprzedawca nie zadbał o dostęp do części zamiennych i wykwalifikowanego zespołu techników serwisu. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce serwis.

 

Jak kupić?

Wybrałeś prezent i chciałbyś go kupić? Nic prostszego. Możesz kupić upominek poprzez nasz sklep internetowy a my dostarczymy Ci go pod dom na terenie całego kraju. Aby mieć przesyłkę gratis wystarczy zrobić zakupy na kwotę minimum 200 zł.

Jeżeli wolisz zakupy bezpośrednie możesz odwiedzić nasze oddziały w których wykwalifikowany personel pomoże Ci w wyborze czy obsłudze wybranego towaru. możesz w nich również odebrać złożone wcześniej zamówienie.

Dowiedz się więcej kontaktując się z nami poprzez adres email info @deltaoptical.pl lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 25 786 05 20.

 

Specjalne oferty

Sprawdź nasze propozycje najlepszych prezentów na komunię świętą.

Do każdego z proponowanych prezentów na komunię otrzymujesz przesyłkę gratis. Większość naszych propozycji prezentów posiada również dodatkowe rzeczy gratis takie jak mapa nieba czy lupa.

 

Podsumowanie

Olbrzymi wybór produktów i konkurencja na rynku sprawia, że ciężko o łatwą decyzję. Zawsze z tyłu głowy pojawia się pytanie czy mój prezent na komunie mógł być lepszy? Dlatego mądrym wyborem jest inwestowanie w pamiątki komunijne, która może pomóc w rozwoju zainteresowań.

Mamy nadzieję, że nasze porady ułatwią Ci podjęcie decyzji dotyczącej tego, co kupić dziecku na komunię. Bez względu na to, czy szukasz upominku dla chłopca, czy dla dziewczynki, dostosuj wybór przede wszystkim do zainteresowań młodego człowieka.

Aparat fotograficzny, hulajnogi elektryczne, drony, smartwatche, biżuteria to upominki, którymi dzieci są wręcz atakowane na każdym kroku i niekoniecznie mogą wzbudzić emocje. Zdecydowanie warto odejść od schematu prezentu w formie elektronicznego gadżetu i spróbować podarować wyjątkowy prezent, który posłuży dziecku rozwijać ciekawość świata.