Nr katalogowy: BL202
299,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Wysokiej jakości soczewka Barlowa 2x wyprodukowana przez GSO specjalnie dla Delta Optical. Jest to soczewka ze szkła niskodyspersyjnego ED - jego zastosowanie sprawia, że jakość obrazu, ostrość i korekcja aberracji chromatycznej są tu na bardzo dobrym poziomie.

Korpus soczewki wykonany został solidnie i estetycznie w technologii CNC. Dolną część zawierającą optykę można wykręcić i zamocować wprost w gwincie filtrowym dowolnego okularu 2”. Soczewka Barlowa 2x ED 2" jest przydatna zarówno przy obserwacjach wizualnych jak i przy fotografowaniu jasnych obiektów Układu Słonecznego.

Jest to jedna z nielicznych soczewek Barlowa umożliwiająca podłączenie filtrów w standardzie 2”. Element optyczny można wykręcić, górną część obudowy wykorzystać można jako przedłużkę do standardu 2” o długości 39mm.

W serii ze standardowym szkłem znajdziemy soczewki dające krotność 2x, 2,5x oraz 5x - wszystkie w standardzie 1,25". W ofercie mamy również soczewki Barlowa ze szkłem niskodyspersyjnym ED dające krotność 2x (z tuleją 2") oraz 3x (z tuleją 1,25").

 

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy:
BL202
Powiększenie:
2 x
Masa:
332 g
Gwint filtrowy:
2 "
Średnica oprawy:
2 "
Mocowanie okularu:
clamping ring
Okres gwarancji:
24 mies.
Pokaż więcej

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty