Nr katalogowy: BL301
159,00 zł
W koszyku

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Duża ilość

Dostawa

24h Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich GLS).

Koszt dostawy

9
Centrala Towar dostępny
Warszawa Towar dostępny
Gdańsk Towar dostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Wysokiej jakości soczewka Barlowa 3x wyprodukowana przez GSO specjalnie dla Delta Optical. Jest to 2-elementowa soczewka ze szkła niskodyspersyjnego ED - jego zastosowanie sprawia, że jakość obrazu, ostrość i korekcja aberracji chromatycznej są tu na bardzo dobrym poziomie.

Korpus soczewki wykonany został solidnie i estetycznie w technologii CNC. Dolną część zawierającą optykę można wykręcić i zamocować wprost w gwincie filtrowym dowolnego okularu 1,25”. Soczewka Barlowa 3x ED jest przydatna zarówno przy obserwacjach wizualnych jak i przy fotografowaniu jasnych obiektów Układu Słonecznego.

Apertura czynna wynosi 24mm, jest to jedna z nielicznych soczewek Barlowa umożliwiająca podłączenie filtrów w standardzie 1,25”. Element optyczny można wykręcić, górną część obudowy wykorzystać można jako przedłużkę do standardu 1,25” o długości 79mm.

W serii ze standardowym szkłem znajdziemy soczewki dające krotność 2x, 2,5x oraz 5x - wszystkie w standardzie 1,25". W ofercie mamy również soczewki Barlowa ze szkłem niskodyspersyjnym ED dające krotność 2x (z tuleją 2") oraz 3x (z tuleją 1,25").

 

Pokaż więcej
Numer katalogowy:
BL301
Powiększenie:
3 x
Masa:
125 g
Średnica oprawy:
1,25 "
Okres gwarancji:
24 mies.

Polecane akcesoria

Pytania klientów

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty